SİPARİŞ ŞARTNAMESİ

 

·         Ürünlerinizi seçip, sipariş adımlarını başarı ile tamamladığınızda tarafınıza sipariş numarasını gösteren bir sonuç sayfası gösterilecektir.

·         Satın aldığınız ürünleri ve siparişiniz ile ilgili ayrıntıları bildiren bir e-posta, üye olurken belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

·         Başarılı olarak sipariş verdiğinizde, sipariş takip sayfamızda siparişiniz ve durumu listelenecektir.

·         hemenalhemenkullan.com' dan alışveriş yaptığınızda kargo ücreti 100 TLüzeri için tahsil edilmemekte, kargolarınız satıcı ödemeli gönderilmektedir.

·         Toptan alımlar ve bayi'  300.tl altı sipariş alınmamaktadır

·         Kredi kartı ile verilen siparişler, ilgili bankadan sahtekarlık araştırmasından geçirilmektedir. Sahtekarlık soruşturması olumlu sonuçlandığında siparişiniz onaylanır.

·         Havale siparişleriniz, havaleniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanır. 2 iş günü içerinde tarafımıza ulaşmayan havale siparişleriniz sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal edilir.

·         Ürün bilgileri ve fiyatlar tedarikçi firmalardan elektronik ortamda alınarak kullanımınıza sunulmaktadır. Bu nedenle ürün bilgilerindeki ve fiyatlarındaki oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu değildir. Hata durumunda firmamızın beyan edeceği bilgiler geçerlidir.

·         Yasal zorunluluk gereği firmamız ticaret kanunları çercevesinde hareketle her göderimle birlikte fatura kesmektedir.

·         Maliye yasaları uyarınca fatura kesimi için vergi veya T.C kimlik no istenmektedir.
Vergi veya T.C kimlik no hatalı verilmesinin sorumluluğu müşteriye aittir.