HAKKIMIZDA

ZK GRUP  Kozmetik sektöründe köklü bir kuruluştur. Gercek anlamda tam profesyonel ekibe sahip bir firmayız . 1996 Yılında kuaför sektörü ile başladığımız yolculuğa 2009  Yılında toptan kuaför ürün ve ekipmanları ile devam eden yolculuğumuza  2012 yılı itibari ile hemenalhemenkullan.com ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Hemenalhemenkullan.com türkiyede  hem toptan hemde perakende müşterilerini tek bir platformda toplayan istediğiniz gibi alışveriş yapma fırsatı sunan devamlı kampanyalar ve fırsatlar sunan tek yer.

Cok geniş ve deneyimli satış ekibimiz, kendi dağıtım filomuz ve uzmanlarımızla beraber hemenalhemenkullan.com destek vermekteyiz. Amacımız hem kuaför dostlarımıza hemende siz değerli müşterilerimize rahat , keyifli ve en önemlisi güvenli alışveriş yapmayı sağlamak.

Türkiye genelinde bir çok markanın geniş dağıtım ağına sahibiz bayiliğini  ve dağıtımcılığını yaptığımız markalar ( P&P - WELLA PROFESYONEL - Z.ONE MİLK SHAKE -GLOBAL KERATİN -PRO KERATİN - LOREAL PROFESYONEL - KEUNE -MAX FACTOR - MAYBELLİNE - NASHİ  ) bazıları

Büyükcekmecede 1000.m2 depomuz kumburgazda operasyon merkezimiz beylikdüzünde  akademimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz ayrıca  1.eylül itibari ile 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri ile tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz sisteme başlıyoruz ister e-mail ister sms ister telefonla bizlere ulaşabileceksiniz

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Bilgimiz ve tecrübemiz ile her zaman yanınızdayız. Yüzlerce ürünü ister toptan ister perakende olarak tek yerden temin edebileceksiniz. Sizlerin ihtiyaçlarına göre çeşitli kampanyalar ve fırsatlar yapılarak  sadece almak istediğiniz ürün veya ürünlere sahip olacaksınız. Sizin güvenliğiniz bizim için çok değerli Biz ödeme merkezlerini kullanmıyoruz Site üzerinden kredi kartınız ile sll sertifikalı koruma ile  garanti bankasının sisteminden ödeme yapıyorsunuz.  Ürünlerin kullanımı, teknik bilgilerini ve püf noktalarını uzman ekibimizden dilediğiniz zaman ulaşıp yardım alacaksınız. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerin orjinalliği garantilidir çünki biz ürünlerin hepsini ürütüci ve ithaletcı firmalardan alıyoruz  ve bayiliğini ve dağıtımcılığını yapıyoruz.

 

KEYİFLİ  ALIŞVERİŞLER DİLERİZ